Danfoss – efektivní vytápění s novými termostatickými hlavicemi

Představujeme naši novou a kompletní řadu epických mechanických radiátorových termostatických hlavic. Může se pochlubit moderním designem s intuitivní stupnicí a možností nastavení omezení. Naše nová řada radiátorových termostatických hlavic Aero™ a Redia™ je o efektivním vytápění. Díky unikátnímu západkovému připojení známému z řady RA2000 je instalace rychlá, bezpečná a bez použití nářadí.

Jednoduše klikněte, otočte a máte hotovo. Termostatická hlavice funguje okamžitě bez nutnosti kalibrace, seřizování nebo údržby po instalaci. A lehké „cvaknutí“ vám dá vědět, že je na místě, takže můžete pokračovat v práci.

Všechny varianty nabízejí obrovský potenciál úspory energie prostřednictvím přesné regulace s minimální regulační odchylkou 0,2 K a rychlé době odezvy. Radiátorové termostatické hlavice Danfoss v naší nové a kompletní řadě se tak řadí do nejvyšší kategorie klasifikace CA podle normy EN215. Na základě teploty okolního vzduchu namísto teploty vody v otopné soustavě nabízejí nejpřesnější regulaci prostorové teploty a nejvyšší energetickou účinnost. To znamená, že nové termostatické hlavice Aero™ a Redia™ ve spojení s termostatickými ventily RA-N jsou tím nejlepším, co můžete v oboru termostatických radiátorových ventilů získat a navíc s prodlouženou záruku 10 let. Totéž platí i pro verze pro veřejné budovy.

Představujeme novou řadu výjimečných termostatických radiátorových hlavic

Video představení

Společnost Danfoss nabízí ve svém portfolii účinné termostatické radiátorové hlavice a ventily, díky nimž bude topný systém maximálně efektivní a zákazníci dosáhnou maximálních úspor energií. Produkty Danfoss můžete nakoupit na všech pobočkách společností GIENGER, GIENGER Tábor, GIENGER CENTRON a GIENGER BOHEMIA.

Kompletní přehled produktů, a to nejen z oblasti termostatickým hlavic a ventilů, naleznete v naší aplikaci Installer app. V aplikaci je k dispozici přehled produktů včetně technické specifikace a doporučené ceny, dále i řada nástrojů, které vám usnadní život při instalaci. Nastavte správné hodnoty podle typu ventilu, hlavice a radiátoru nebo nastavte správné hodnoty podle velikosti místnosti a tepelných ztrát a získejte vždy správnou úroveň vytápění, průtok a přednastavení.

Aplikaci Danfoss Installer app si můžete stáhnout z Google Play a Apple store.

INSTALLER APP
INSTALLER APP

Více informací na stránkách www.danfoss.cz nebo trv.danfoss.com

Aktuální cenu prosím konzultujte s obchodním specialistou.

Produkty nabízí GC SKUPINA.