Představení společnosti

GIENGER spol. s r.o. je součástí silné evropské obchodní GC SKUPINY, jejíž aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB – topení, sanita, instalace, klimatizace, větrání, elektro a inženýrské sítě. Holding GC SKUPINA tvoří aktuálně 8 společností. Jsme profesionálním partnerem montážních firem oboru TZB a s odborným řemeslem také skutečně partnersky spolupracujeme.

Tato spolupráce a její rozvoj zaručuje společný úspěch a násobí sílu profesionality, bez které si nelze obor TZB vůbec představit. Miliony dodaných a odborně zamontovaných výrobků a spokojenost konečných spotřebitelů jsou toho svědectvím.

V České republice sestává linie GIENGER ze společnosti GIENGER spol. s r.o., GIENGER Tábor spol. s r.o., GIENGER CENTRON, s.r.o.GIENGER BOHEMIA, s.r.o..

Na Slovensku pak působí naše dceřiné společnosti GIENGER spol. s r.o. se sídlem v Nitře a do poloviny roku 2021 také GIENGER GRANIT, s.r.o. se sídlem v Prešově.

Koncem roku 2018 společnost GIENGER spol. s r.o. zaměstnává 385 zaměstnanců, GIENGER Tábor spol. s r.o. zaměstnává 83 zaměstnanců, GIENGER CENTRON, s.r.o. 70 zaměstnanců a GIENGER BOHEMIA, s.r.o. 85 zaměstnanců.

Spolehlivá firma

SPOLEHLIVÁ FIRMA

Aktualizace: leden 2023