Představení společnosti

GIENGER spol. s r.o. je součástí silné evropské obchodní GC SKUPINY, jejíž aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB – topení, sanita, instalace, klimatizace, větrání, elektro a inženýrské sítě. Holding GC SKUPINA tvoří celkem 8 společností.

V České republice sestává linie GIENGER ze společnosti GIENGER spol. s r.o., GIENGER Tábor spol. s r.o., GIENGER Centron, s.r.o. a GIENGER Bohemia, s.r.o.. Na Slovensku pak působí naše dceřiné společnosti GIENGER spol. s r.o. se sídlem v Nitře a GIENGER Granit, s.r.o. se sídlem v Prešově.

Jsme profesionálním partnerem montážních firem oboru TZB a s odborným řemeslem také skutečně partnersky spolupracujeme. Tato spolupráce a její rozvoj zaručuje společný úspěch a násobí sílu profesionality, bez které si nelze obor TZB vůbec představit. Miliony dodaných a odborně zamontovaných výrobků a spokojenost konečných spotřebitelů jsou toho svědectvím.

Koncem roku 2016 společnost GIENGER spol. s r.o. zaměstnává 385 zaměstnanců, GIENGER Tábor spol. s r.o. zaměstnává 83 zaměstnanců, GIENGER Centron, s.r.o. 70 zaměstnanců a GIENGER Bohemia, s.r.o. 85 zaměstnanců.

(aktualizováno ke dni 1. 10. 2018)

spolehlivá firmaspolehlivá firmaspolehlivá firmaspolehlivá firma giengerspolehlivá firma gienger 2019