Produktové portfolio

Tepelná technika a topenářské zboží, sanitární technika, instalace vody, topení, plynu, vzduchotechnika, ventilace a klimatizace, elektrotechnika, ochranné pracovní pomůcky a materiál pro výstavbu inženýrských sítí.

Topenářské zboží

Kotle stacionární, kotle závěsné, sporáky, kamna, topidla, ohřívače a zásobníky TUV, solární systémy, klimatizační jednotky, expanzní nádoby, pojistné ventily, otopná tělesa, konvektory, podlahové topení, teplovodní rozvodné systémy, termostatické ventily, šroubení, potrubní armatury, čerpadla a regulace.

Sanitární zboží

Vany a nosiče van, sprchové systémy a kouty, sanitární keramika, sifony, odtoky a dřezy, upevňovací sanitární WC bloky, WC příslušenství, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a vybavení koupelen, obklady a dlažby a sanita pro klinický provoz.

Instalační zboží

Trubky a fitinky pro pitnou vodu, trubky a fitinky – ocelové, měděné, plastové, izolační materiály, odpadní systémy a vpustě, dešťové žlaby a svody, ponorná čerpadla, úpravny vody a vodní filtry, profesionální nářadí a náhradní díly.

Materiály pro inženýrské sítě

Materiály potřebné pro výstavbu kanalizací, vodovodů, plynovodů a komunikací. Kameninové trubky a tvarovky, betonové dílce, revizní a kanalizační šachty, produkty plastové a litinové nebo geotextilie.

Exkluzivně dodáváme produkty těchto značek

brötje

cosmo

conel

vigour

trinnity gcskupina