Elements nová generace koupelen

Nová generace vzorkoven koupelnové a topenářské techniky

Již při vstupu do nového centra koupelnové a sanitární techniky s názvem Elements ve Zlíně se Vás zmocní pocit něčeho výjimečného. Architektonicky dokonale zpracovaný prostor Vás ihned vtáhne do centra dění.

Najednou se procházíte kompletně zařízeným loftovým bytem s kuchyní, plynule pokračujete mezi jednotlivými exponáty krásných vzorových koupelen a v jiném světě se ocitnete při prohlídce plně funkční wellness koupelny vybavené finskou saunou, parním sprchovým koutem a hrající vanou. To je Elements nová generace koupelen.

Moderní interiérové studio, které bylo otevřeno teprve nedávno, bude sloužit nejširšímu spektru zájemců o moderní bydlení a stavění, ať již jde o koncové stavitele rodinných domů, montážní firmy z oboru vodo-topo, obkladačské firmy, architekty, podlaháře, projektanty i firmy zabývající se bytovým či interiérovým designem.

Ředitel společnosti ­Gienger, pan Ing. Vítězslav Hanák, Ph.D. k projektu Elements říká:

„Elements ve své dnešní podobě představuje zcela novou generaci vzorkoven koupelnové a interiérové domovní techniky. Ta je rozšířena i o tepelnou techniku, která je orientována výhradně na dosažení úspor energií. Cílem činnosti všech pracovníků Elements je výrobek nejen prodat, ale poskytnout zájemcům dokonalý předprodejní servis, možnost vyřešení klientských změn a individuálních požadavků, doporučení proškolené montážní firmy a samozřejmě záručního a pozáručního servisu výrobků. Pevně věřím, že je to pro zákazníky nejlepší cesta k dosažení maximálního užitného komfortu.“

A proč si nenechat návštěvu studia Elements uniknout?

Důvodů je hned několik. Především je to opravdu komplexní nabídka studia. Na jednom místě zde získáte informace o nejmodernějších sériích koupelnového vybavení, ať již se jedná o umývadla, toalety, vany či baterie. Ke koupelnám patří neodmyslitelně také obklady. Elements v tomto ohledu nabízí velkorozměrné obklady předních italských výrobců v decentních přírodních barvách. Součástí studia Elements je také nabídka řešení kuchyní a dalšího interiérového vybavení včetně vnitřních dveří od společnosti ­HANÁK interiéry. Nechybí ani materiály pro realizaci dřevěných plovoucích podlah. Zájemcům o úspornou tepelnou techniku jsou zde k dispozici vysoce účinné kondenzační plynové kotle značky Brötje, široký sortiment koupelnových a deskových radiátorů, systémy podlahového vytápění, solární systémy, systémy pro řízené větrání a rekuperaci tepla. V nabídce jsou také nízkoemisní kotle na tuhá paliva třídy 5 Cosmotherm U26 s možností čerpání nejvyšší formy kotlíkové dotace. Pamatováno je zde i na ty, kteří vyznávají krásu a nevšední zážitek z pohledu na otevřený oheň v interiéru. Ti mohou vybírat s různých typů krbových vložek a smutnit nemusí ani, ti, kteří nemají komín a bydlí v panelákovém bytě. Pro ně je určena nabídka designově parádně zpracovaných lihových krbů.

Plně funkční wellness koupelna – to musíte vidět!

Žijeme v hektické době, která na nás klade stále větší nároky. Odolat s úspěchem a ve zdraví sílícímu tlaku v zaměstnání i okolního světa je čím dál obtížnější. Déle pracujeme, naopak čas na odpočinek se výrazně zkracuje. Ve skutečnosti to znamená, že čím kratší je doba odpočinku, tím vyšší by měla být jeho intenzita. Ideální prostor pro rychlé načerpání nových sil nabízí wellness koupelny. Příkladem a místem plným inspirace je nadstandardní wellness koupelna umístěná ve studiu Elements. Na velkorysém půdorysu zde mohou případní zájemci o tento typ domácí hygieny vidět ideální vybavení takto pojatého prostoru. Ten disponuje velkou šatnou, dvěma nábytkovými umývadly, finskou saunou, parním sprchovým koutem, otevřeným sprchovým koutem a masážní vanou vybavenou rádiem a led diodovým osvětlením. Nechybí zde ani zázemí s toaletou a bidetem.

Elements = řešení s profesionály a odborníky, na kterém vyděláte!

Docílit v oblasti koupelen, vytápění či interiérů výsledku na té nejvyšší úrovni znamená úzkou spolupráci s odborníky a profesionály v oboru. V tomto smyslu představuje koncept studia Elements pro zákazníka kompletní přidanou hodnotu. Vyhraďte si na vyřešení své nové koupelny či vytápění dostatek času, spojte se s pracovníky studia, dohodněte si schůzku a věnujte odborné konzultaci s nimi potřebný čas. Pracovníci Elements vám poradí, pomohou vám s výběrem optimálního koupelnového vybavení, sestaví vám grafický návrh vaší nové koupelny a doporučí vám osvědčenou instalační firmu. Věřte, že tento osvědčený postup vám zajistí bezproblémové užívání koupelny a jejího vybavení po dlouhá léta.