kondenzační kotle brötje

Kondenzační kotle Brötje aneb získávejte teplo a teplou vodu úsporněji, ekologičtěji!

Úspory nákladů za vytápění jsou častým předmětem diskusí jak majitelů rodinných domů, tak i provozovatelů bytových objektů či veřejných budov.

Jedním ze způsobů, jak lze výdaje za energie výrazně snížit, je realizace vysoce účinného topného systému, který dokáže dodané palivo „přetavit“ v maximum tepelné energie.

Mezi taková zařízení bezesporu patří moderní kondenzační kotle značky Brötje. Za jejich nadčasovým vzhledem je ukryto inteligentní zařízení, které produkuje nejnižší hodnoty emisí. Garantuje nadprůměrnou bezpečnost a skvělé využití energie při normovaném stupni účinnosti až přes 109 %. Výhradním prodejcem kotlů této značky na našem trhu je renomovaná velkoobchodní skupina GC – Gienger. O bližší informace o značce Brötje i šíři jejího sortimentu jsme v uplynulém období požádali vedoucího kompetenčního centra společnosti Gienger – pana Ing. Petra Hýžu, který v úvodu našeho rozhovoru v krátkosti firmu Brötje představil:

kondenzační kotle brötje

Firmu založil v roce 1919 pan August Brötje v dolnosaském městě Rastede nedaleko Brém, kde se její ústředí a hlavní závod nachází dodnes. Po celou dobu své historie prokazuje firma svými mnohými progresivními řešeními velký inovační potenciál. Z původně malého rodinného podniku se postupem času stala společnost s více než 2 500 zaměstnanci a s rozsáhlým portfoliem zahrnujícím kromě tepelné techniky např. divizi umělých hmot nebo automatizace, dodávající produkty také pro zdravotnictví, letecký či automobilový průmysl (např. BOENING, Kawasaki). Na přelomu tisíciletí pak došlo k diverzifikaci, během níž se výrobní závody firmy orientující se na tepelnou techniku staly součástí koncernu BDR Thermea, který je v rámci tohoto oboru třetím největším producentem v Evropě a obchodní společnosti Brötje byly převzaty německým nadnárodním obchodním holdingem GC Gruppe, jehož dceřinou společností v ČR je Gienger spol. s r. o. a holding GC skupina.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK
[separator top=“-1″ bottom=“0″ style=“shadow“]