Koupelna v rodinném domě? Pokud ano, pak nejlépe dvě!

Pokud se zeptáte lidí, kteří bydlí v paneláku a rozhodli se stavět rodinný dům, na co se těší ze všeho nejvíce, pak nejčastější odpovědí bývá: „No přece na novou koupelnu“!

A není se čemu divit. Totiž ať děláte co děláte, panelákové koupelně jednoduše metry čtvereční nepřidáte, nezažijete v ní ten krásný pocit z plného denního světla a uklidňující soukromí s knihou? Tak na to můžete s o patro výše hádajícími se sousedy rovnou zapomenout!

To, co Vám chybělo v paneláku, Vám dnes může velmi snadno a komfortně dopřát koupelna v rodinném domě. Důležité je především to, aby byla s pomocí okna zajištěna možnost jejího přirozeného prosvětlení a větrání.

Dále by zde neměly chybět umývadlo, minimálně sprchový kout a také toaleta. Ideálním obsahem koupelny jsou pak veškeré komponenty, které využívají jednotliví členové rodiny ke své osobní hygieně. K nim patří umývadlo, sprchový kout, WC, bidet, vana a také odpočinkový kout například s lenoškou.

Rodinný dům by měl vždy obsahovat, pokud ne více, alespoň dvě plnohodnotné koupelny. Samozřejmě ideálním stavem je i třetí samostatná koupelna v rodinném domě s napojením například na šatnu u ložnice rodičů.

Nicméně v našem domě měsíce jsou situovány koupelny dvě. První z nich je umístěna ve 2. nadzemním podlaží domu a disponuje kompletním koupelnovým vybavením. K němu patří komfortní dvojí umývadlo s integrovaným osvětlením, vana, sprchový kout s transparentním zasklením, závěsné WC s podomítkovým splachovačem a skříňka na toaletní potřeby. Koupelna je využívána v ranních a večerních hodinách všemi členy rodiny.

elements koupelny
koupelna v rodinném domě

Další informace naleznete na stránkách www.cihlostavby.cz.