Koupelnové otopné žebříky TRINNITY

Designová otopná tělesa

Moderní koupelnová otopná tělesa nové generace jsou určena k vytápění koupelen, chodeb, WC, kuchyňských koutů, posiloven apod. Zároveň slouží k sušení ručníků, utěrek i jiných textilií, které lze na těleso pověsit. Mezi hlavní přednosti patří čistý design, velká sušící a topná plocha, skvělá cena. Vybrané modely jsou drženy skladem. Nabízeno také v barevném provedení ANTRACIT.

RIDGE

  • možnost připojení elektrického topného tělesa
  • možnost pravého i levého připojení (otočení tělesa)
Otopné žebříky TRINNITY Ridge

FLAT

  • široká škála připojení, včetně středového
  • možnost připojení elektrického topného tělesa
Otopné žebříky TRINNITY Flat

POUŽITÍ VÝROBKU
Koupelnová otopná tělesa jsou určena pro otopné soustavy v individuální i hromadné bytové výstavbě, ve kterých se běžně používá upravená voda nebo jiná teplonosná látka s nuceným nebo samotížným oběhem o maximální pracovní teplotě 110°C a pracovním přetlaku p=0,3 MPa. Dodáváme i tělesa s elektrickými topnými tyčemi o výkonech 300-1350 W.

KOMBINOVANÉ VYTÁPĚNÍ
Všechna výše uvedená otopná tělesa lze doplnit elektrickou topnou tyčí speciálně konstruovanou pro použití do otopných těles umístěných v koupelnách. Tím vznikne těleso, které lze kdykoliv využít bez závislosti na provozu zbytku otopné soustavy. Doporučené výkony otopných těles jsou uvedeny ve výkonových tabulkách jednotlivých typů.

Platí pro smluvní obchodní partnery GC SKUPINY. Uvedená cena je bez DPH.
Další informace naleznete v přiloženém dokumentu.