Q-termo nová řada ohřívačů TREND N a TREND

Proč si vybrat ohřívače vody Q-termo

ENERGETICKÁ ÚSPORA – Bezfreonová CFC-free izolace o tloušťce více než 32 mm je vyrobena na základě speciální receptury penopolyurethanové pěny s vysokou hustotou. Je charakterizována jedním z nejlepších koeficientů teplené vodivosti (=0,022) s garancí minimálních tepelných ztrát a dosažení maximálních finančních úspor.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST – Nová technologie zirkonového smaltu – Přidáním Zirkonia do receptury smaltovaných nátěrů se výrazně posiluje jeho odolnost vůči vysokým teplotám vodního vypařování. Zirkoniový smaltový nátěr chrání ohřívače v průběhu provozu, v závislosti na různých charakteristikách vody.

ANTICALC – Technologie suchého ohřevu – Topná tělesa jsou uložena ve speciálních tepelno-transportních jímkách a nejsou v přímém kontaktu s vodou. Tato technologie, na rozdíl od běžných topných těles, významně eliminuje poškození topných spirál usazováním vodního kamene a tak podstatně prodlužuje životnost a správnou funkci přístroje. Díky použití dvou topných těles v ohřívači a jejich nezávislému (paralelnímu) elekrickému zapojení nepřichází zákazník o zásobu teplé vody.

MAXIMÁLNÍ OCHRANA VŮČI KOROZI – Každý ohřívač vody Q-termo je vybaven anodovou ochranou s dvojnásobnou kapacitou oproti konkurenčním ohřívačům, přičemž modely od 50L do 1000L jsou vybaveny dvěma anodovými tyčemi současně. Tato vlastnost garantuje efektivní ochranu zvláště v případech vyššího obsahu kyslíku ve vodě a značně prodlužuje životnost ohřívače. Fungování anodové ochrany lze snadno kontrolovat použitím zabudovaného anoda testeru.

Další informace naleznete v katalogu Profi topení.

q-termo

Aktuální cenu prosím konzultujte s obchodním specialistou.

Produkty nabízí GC SKUPINA.