Inteligentní rekuperační jednotky ECO ROOM

určená k ekonomicky úspornému větrání jednotlivých místností

Při větrání jednotlivých místností ventilátorem se odvádí znehodnocený vzduch a nahrazuje se vzduchem ze sousedních místností nebo se přisává otvorem zvenku. Pokud je vzduch v sousedních místnostech špatné kvality, není první řešení vhodné. V druhém případě zase dochází k ochlazení prostoru. Malá rekuperační jednotka ECO ROOM řeší tyto problémy a nabízí řešení, kde odváděný odpadní vzduch ohřívá čerstvý, přiváděný z venkovního prostředí, ale místnost se neochlazuje.

Vzduch je Váš celoživotní partner, dopřejte si kvalitu

Jednotka je vybavena protiproudým tepelným výměníkem a dvěma radiálními ventilátory. Výměník je snadno přístupný po otevření vrchního víka jednotky. Účinnost rekuperace dosahuje až 75%. Jednotka je vybavena automatickou proti mrazovou ochranou. Oba ventilátory mají stejnosměrné motory a jsou určeny pro trvalý provoz.

Skříň je vyrobena z odolného plastu. Těleso výměníku se dodává o délkách 310 až 600 mm. Rekuperační jednotky ECO ROOM nabízíme ve dvou provedeních – DN 100 a DN 150. Krytí IPX4.

Malé rekuperační jednotky ECO ROOM

Informace

Malé rekuperační jednotky ECO ROOM jsou ideálním řešením pro náhradu nefunkčních, dříve instalovaných ventilátorů s průměrem 100 nebo 150 mm do obvodových stěn, a to bez potřeby dodatečných stavebních úprav a elektroinstalace. Automatická regulace otáček na základě unikátního systému detekce vlhkosti vzduchu zajišťuje jeho optimální kvalitu v místnosti. V případě potřeby zvýšeného provětrávání je k dispozici speciální „BOOST“ mód.

Aktuální cenu prosím konzultujte s obchodním specialistou.

Produkty nabízí GC SKUPINA.