Tlačítka VIGOUR DON a TEES

Nový sortiment VIGOUR – NOVÝ DESIGN a VÍCE KVALITY!

Nová ovládací tlačítka VIGOUR pro podomítkové systémy CONEL VIS jsou zde s moderním a atraktivním vzhledem. Silný prodejní argument pro vaše zákazníky. DON a TEES – dvě jména, která by jste si měli pamatovat. Nová tlačítka v provedení bílá, chrom a matný chrom jsou nyní k dispozici exkluzivně u GC SKUPINY.

tlačítka vigour

VIGOUR DON

  • 203 x 145 mm
  • dvojité ovládání
  • výška nad obkladem 11 mm
tlačítka vigour

VIGOUR TEES

  • 203 x 145 mm
  • dvojité ovládání
  • výška nad obkladem 11 mm

Ovládací tlačítko z nabídky VIGOUR představuje ten nejmodernější splachovací systém podomítkových nádržek. Představuje elegantní a kvalitní řešení dané kombinací prvotřídních materiálů. Nabízíme mnoho barevných možností a širokou škálu provedení, tlačítko s důrazem na moderní design a vysokou úroveň detailu. Stačí si ve fotogalerii ovládacích tlačítek vybrat tu správnou variantu.

Tlačítko VIGOUR lze velmi snadno nainstalovat. Jednoduchý systém umožňuje jeho odstranění, po kterém můžete snadno a bez použití nářadí vyměnit napouštěcí nebo vypouštěcí ventil. Hygiena je zaručena velmi snadnou údržbou a tlačítko vám bude bezproblémově sloužit po dlouhou dobu. Značkový evropský výrobce VIGOUR poskytuje na ovládací tlačítko záruku 5 let.

Ovládací tlačítko VIGOUR provede spláchnutí dvěma množstvími vody, čímž dosáhnete vítané úspory vody. Snižujete tak náklady domácnosti a současně přispíváte k ochraně životního prostředí, což se zcela jistě vyplatí! Tlačítko s moderním splachovacím systémem je nejen úsporné, ale také výrazně tišší. Tlačítka VIGOUR jsou vhodná k předstěnovým modulům VIS značky CONEL.

Tlačítka VIGOUR

Aktuální cenu prosím konzultujte s obchodním specialistou.

Produkty nabízí GC SKUPINA.