BRÖTJE WGB EVO – účinný a efektivní

Výběr z novinek v sortimentu BRÖTJE na českém trhu

Spolehlivý, nenáročný na obsluhu i údržbu, s možností instalace do půlmetru širokého prostoru – bez potřeby bočních montážních nebo servisních odstupů. Prostřednictvím BRÖTJE WGB EVO je nově definován adaptabilní komfort vytápění. S topnými výkony v rozsahu 2,9 až 28 kW může být tento typ závěsného kondenzačního kotle podobně jako allrounder (multifunkční vozidlo) použit skoro pro každou potřebu. Lhostejno zda v jedno či vícegeneračním rodinném domě nebo v objektu pro podnikání či občanské vybavenosti WGB EVO stanovuje v bodech úspor, šetrnosti stejně jako hospodárnosti nové rozměry.

Nově přitom prostřednictvím automatické optimalizace spalování zajišťuje trvale plynulý provoz bez dodatečných servisních korekcí, což je skutečnost, která ještě více zdůrazňuje výhodnost prostorově úsporného tepelného zdroje s normovaným stupněm využití 109,5 procent.

Výběr z novinek – díky rostoucímu trendu uvědomělého zacházení s životním prostředím a nositeli energie stoupá poptávka po energetických modelech s trvale obnovitelnými zdroji – to je realita, kterou již mnoho let důsledně uplatňuje firma BRÖTJE ve svých cílech. V duchu předvídatelného výhledu do budoucnosti tepelné techniky její výzkumný tým vyvíjí ekologická řešení v souladu s aktuálními společenskými tématy. Sofistikované techniky jako např. plynové kondenzační topné zařízení EcoGen WGS, vyrábějící kromě tepla i elektrický proud a používání průkopnických materiálů jako např. high-tech karbonové slitiny jsou výsledkem intenzivní badatelské činnosti a četných dlouhodobých testů ve vlastních laboratořích. A to není celý výběr z novinek. Připravujeme pro vás další ochutnávky.

Výběr z novinek BRÖTJE