Nabídka produktů OVENTROP

Ventily pro samotížné soustavy

Termostatické ventily „konstrukční řady A“ jsou ventily s vysokou hodnotou kvs, vhodné jak pro zónovou regulaci, jednotrubkové i dvoutrubkové vytápěcí soustavy, tak i pro samotížné vytápění.

Vyvažovací armatury

Spokojíte se s „klasickým“ vyvažovacím ventilem nebo raději využijete všech vlastností a výhod vyvažovacích ventilů Hydrocontrol VTR (staré označení Hydrocontrol R)? Vyvažovací ventily Hydrocontrol VTR jsou vyrobeny z bronzu, samozřejmě upraveného tak, aby byl odolný proti odzinkování. Není tedy potřeba nějakého speciálního názvu pro „kosmickou slitinu“, je to jednoduše bronzová armatura vhodná pro soustavy vytápění, chlazení, do dimenze DN 32 i pro pitnou vodu (certifikace DVGW), pro teploty od -20 do +150°C, tlaková řada PN 25. Je tedy použitelná i pro horkovodní systémy, teplota +150°C je provozní, nikoliv „krátkodobá“.

Regulace pro omezení teploty ve zpátečce

Tyto sestavy umožňují regulaci teploty u plošného a podlahového vytápění pomocí omezení teploty ve zpátečce. Prostorová teplota se i nadále reguluje pomocí otopného tělesa. Instalace souprav Unibox RTL / Unibox E RTL se provádí v kombinaci s vytápěním radiátory s teplotou přívodu do 70°C.

Další informace naleznete v přiložených dokumentech.

Oventrop ventily

VENTILY

Oventrop armatury

VYVAŽOVACÍ ARMATURY

Oventrop regulace teploty

REGULACE

Aktuální cenu prosím konzultujte s obchodním specialistou.

Produkty nabízí GC SKUPINA.