Brötje – tepelná technika

Kondenzační plynové kotle

Firma BRÖTJE patří mezi vedoucí značky v oboru tepelné techniky na evropském trhu. Se svými úspornými produkty Vám nabízí špičkovou techniku topení plynem, především plynový kondenzační kotel, který je ideální pro byty, rodinné domy, ale i pro objekty průmyslové nebo občanské vybavenosti.

Při vývoji a inovaci svých kotlů klade firma BRÖTJE důraz na to, aby představovaly moderní vytápění, které počítá s nižšími náklady za energie a je zároveň ekologické, zvlášť efektivní je kombinace kotle a solární techniky. Kotle jsou testovány podle přísné podnikové normy a náročných jakostních podmínek, již při jejich vývoji je kladen důraz na nejvyšší kvalitu jednotlivých komponentů, které jsou neustále kontrolovány během výrobního procesu až po výstupní kontrolu.

Není rozhodující, zda plánujete novou výstavbu, rekonstrukci či modernizaci, zda upřednostňujete radiátory či podlahové vytápění, vždy je však podstatné, že tepelnou pohodu a komfort teplé vody můžete získat moderněji, úsporněji a zároveň ekologičtěji, což vám s kotli BRÖTJE zcela jistě zaručíme.

brötje