SANITA

Kvalitní sanita do vaší koupelny za rozumnou cenu

katalog koupelny elements gienger gcskupina sanita

KOUPELNY

obklady a dlažby elements

OBKLADY A DLAŽBY

vigour katalog

KATALOG VIGOUR

vigour one

VIGOUR ONE

Krásná a funkční sanita je k nezaplacení. Koupelny jsou místem očisty a odpočinku, a tak by měla být sanita nejen esteticky vyladěná, ale také v používání efektivní. S řadou našich domovských produktů v oblasti sanity ručíme za kvalitní zpracování a výborný design. Časem také tyto výrobky potvrzují dlouhou životnost.

Naše nabídka ručí za moderní zpracování a výborný design. Máme pro vás široký sortiment kvalitní sanitární vybavení od nejoblíbenějších, přes ekonomické až po luxusní série. V našem katalogu koupelen najdete pouze výrobky renomovaných výrobců, kteří poskytují promyšlený systém záruk a časem také potvrzují kvalitu a dlouhou životnost. Nabízíme moderní koupelny, ve kterých se budete cítit dobře.

Koupelny snů získáte snadno díky kvalitně odvedené práci, jde o souhrn výborných materiálů, funkcí a tvarů a to všechno může nabídnout GC skupina. Navíc Katalog koupelen následuje nejnovější trendy z hlediska materiálů, zpracování a designu.

Čerpáme ze zákaznických zkušeností a při výběru sanity a nábytku pro návrh koupelny je zohledňujeme.
Pokud se pouštíte do novostavby či modernizace, neváhejte a načerpejte inspiraci pro svou novou koupelnu právě u nás. Poradíme vám a zodpovíme veškeré dotazy třeba ohledně rekonstrukce. Informace získáte také na produktových stránkách GC-KOUPELNY a VIGOUR a dalších, uvedených v sekci PRODUKTY.