Krby a kamna

Krby a kamna vytváří nezaměnitelnou atmosféru každého interiéru. GC skupina Vám přináší široký výběr zdrojů tepla a jejich příslušenství, které vnesou příjemný pocit klidu, pohody a tepla do Vašeho domova. Zaručena je vysoká kvalita a stylový design produktů, které se přizpůsobí jak tradičně zařízeným domácnostem a rekreačním chalupám, tak moderním domům a bytům.

krby a kamna

Nákup krbu či kamen je investicí, která si zaslouží vaši pozornost. Nabídka GC skupiny proto poskytuje produkty od nejrůznějších dodavatelů. Z širokého spektra si tak snadno vyberete výrobek, který odpovídá vašim představám a požadavkům. K dispozici Vám jsou naše vzorkové prodejny, kde si kamna, krby, sporáky a další nabízený sortiment můžete osobně prohlédnout a proškolený personál vám poradí s jejich výběrem.

Naše výrobky v sobě kombinují jak tradiční hodnoty, tak novodobé technologie na spalování dřeva. Kvalita produktů je pro nás prvořadá a proto v naší nabídce naleznete krbová kamna, sporáky a jejich příslušenství pouze od renomovaných výrobců. Samozřejmostí je poskytovaná záruka, která u mnoha výrobků dosahuje až 10 let! Proškolení odborníci z řad našich zákaznických firem vám pak ochotně pomohou s kontrolou kamen.

Moderní krby dokážou díky úspornému provozu ušetřit nemalé náklady. Litinová kamna Kratki Koza K nabízíme i v provedení s automatickým řízením přívodu vzduchu do kamen, které sníží spotřebu dříví až o 30%. Podle potřeby lze navíc krbová kamna různě kombinovat například s plynovým kotlem nebo jiným typem vytápění. Před pořízením nového zdroje tepla je však potřeba zvážit mnoho okolností.


Seznam odborně způsobilých osob k provádění kontrol stacionárních zdrojů

KRATKI (PL), MBS (RS), TERMOMONT (RS), WAMSLER (HU), VICTORIA (BG), SKLADOVA TEHNIKA (BG)