Otopná tělesa plošná Henrad

Nejmodernější metody výroby radiátorů Henrad a pečlivá kontrola dle ISO 9001 zaručují funkčnost a životnost radiátorů na stabilní úrovni. Tímto je zajištěno, že každý radiátor splňuje dané parametry a výkon. Příznivá cena za jednotku tepelného výkonu radiátorů snižuje náklady na pořízení investice. Vyvážený poměr vytápění mezi sáláním a prouděním přispívá k výraznému zvýšení pohodlí v pokoji.

henrad

Radiátory Henrad jsou dokonalým představitelem všech výhod deskových radiátorů. Široký a promyšlený sortiment nabídky výrobce umožňuje nejvhodnější volbu radiátorů pro každý typ investice, ať soukromé nebo komerční. Zahrnuje desková tělesa základní i dekorační. Tepelný výkon podle normy EN 442 byl ověřen Katedrou tepelné techniky Univerzity ve Stuttgartu a zaregistrován v DIN CERTCO v Berlíně shodně s EN 442.

Vynikajícím příkladem péče o pohodlí našich zákazníků a o řešení nestandardních úkolů je nabídka radiátoru Reno Rad. Radiátory Reno Rad jsou určeny k modernizaci ústředního vytápění – k výměně starých litinových radiátorů za nové deskové. Stejná rozteč připojení jako u litinových radiátorů umožňuje výměnu starých radiátorů za nové bez úprav instalace. Pro ty,kteří hledají moderní design připravil výrobce speciální sérii radiátorů Everest s hladkou dekorativní čelní deskou a s exkluzívním vzhledem.