Otopná tělesa trubková Cosmo

STANDARD

Model STANDARD má design klasického elegantního otopného tělesa z trubek kruhového průřezu. Toto koupelnové otopné těleso vás upoutá svým dokonalým tvarem a vnese do vaší koupelny příjemnou pohodu. Na kruhových vodorovných otopných trubkách lze pohodlně sušit ručníky a osušky.

STANDARD-VM

Model STANDARD-VM využívá trendu středového připojení, aby se tak maximálně využilo flexibility a jeho volnosti při navrhování. Vychutnejte si kromě jednoduché montáže a čistého designu, také jeho vysoké funkčnosti. VÝHODA: model se středovým připojením obsahuje již v základní ceně rohovou armaturu Danfoss s integrovaným ventilem.

STANDARD – OBLÝ

Oblý tvar provedení STANDARD propůjčí moderním koupelnám svěží rozmach a nadčasové řešení interiéru koupelny. Tendence k oblým formám se spojuje s vysokou praktičností, která je vyjádřena komfortní možností sušení ručníků a osušek.

CLASSIC CHROM

Model CLASSIC CHROM oživí každý prostor svým extravagantním vzhledem. Jeho atraktivní vzhled si získá Váš obdiv. Spojení robustních svislých trubek a vodorovných kulatých otopných trubek je vznešený.

Model CLASSIC CHROM RÁDIUS působí sebevědomě, ale obstojí i v porovnání s ostatními interiérovými prvky koupelny. Oblouk zdůrazňuje nadčasový design a vyzdvihuje elegantnost řešení architektury koupelny. Chromovaný povrch dodává otopnému tělesu nádech luxusu.

cosmo

NADČASOVÁ ŘEČ TVARŮ

trubková otopná tělesa cosmo